Новини » Політика 21 квітня, 2019, 9:41
Судове засідання щодо справи Зураба Аласанії проти НСТУ перенесли на 11 червня
Зураб Аласанія. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Зураб Аласанія. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Шевченківський районний суд міста Києва переніс засідання про скасування рішення наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) від 31 січня 2019 року щодо дострокового припинення контракту з головою правління Суспільного Зурабом Аласанією на 11 червня.

Про це повідомила прес-служба НСТУ.

Таке рішення оголосила суддя Шевченківського районного суду міста Києва Тамара Пономаренко на черговому засіданні, яке відбулося 19 квітня.

Засідання тривало майже три год.

12 квітня відбулося перше судове засідання щодо розірвання контракту з Зурабом Аласанією за позовом Зураба Аласанії до ПАТ «НСТУ» та членів наглядової ради Тетяни Лебедєвої, Світлани Остапа, треті особи – члени наглядової ради В’ячеслав Козак, Олексій Панич і Вадим Міський. Тоді суд оголосив перерву до 19 квітня.

Ще є дві справи за позовом Євгена Глібовицького, їх має розглядати Шевченківський районний суд міста Києва та господарський суд міста Києва. Відомо, що у господарському суді перше засідання заплановане на 10 травня.

Нагадаємо, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України прийняла рішення про дострокове припинення контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією, ініціатором якого став член НР В’ячеслав Козак. Згідно з цим рішенням, Зураб Аласанія мав працювати ще два тижні, а тоді наглядова рада НСТУ мала призначити тимчасово виконуючого обов’язки. 31 січня на засіданні було запропоновано, що т.в.о. голови правління НСТУ має стати член правління НСТУ Микола Чернотицький. Він сказав, що не бачить себе очільником Суспільного.

12 лютого наглядова рада НСТУ прийняла рішення, яким встановила дату розірвання контракту з Зурабом Аласанією 6 травня 2019 року, тобто після президентських виборів.

Як писав «Детектор медіа», Євген Глібовицький подав до суду на рішення наглядової ради від 31 січня про дострокове розірвання контракту з головою правління Суспільного Зураба Аласанії. Він вважає, що наглядова рада НСТУ має скасувати це своє рішення.

Також відомо, що в лютому Зураб Аласанія подав до суду на НСТУ та членів наглядової ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-16 08:00 :17