Новини » Світ 21 квітня, 2019, 0:10
Рейтинг Трампа максимально знизився

Рейтинги президента США Дональда Трампа знизились на три відсоткових пункти з моменту опублікування доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера й досягли мінімуму за 2019 рік.

Про це пише The Hill, передає Голос Америки.

Іще кілька днів тому роботу глави держави схвалювали 40 відсотків дорослих громадян, у п’ятницю цей показник досяг 37 відсотків.

Повну доповідь з купюрами оприлюднили у четвер, 18 квітня. Сам президент, який спершу хвалив у Твіттері текст скороченої версії, змінив свої оцінки, пише CNN.

ABC також відзначає розчарування президента. У Твіттері він назвав розслідування «незаконно розпочатим обманом», «великим, жирним марнуванням часу, сил і грошей», а заяви, зроблені про Трампа його колишніми підлеглими – «маячнею».

Останній коментар містив відео, де зібрані такі тези: «Розслідування Мюллера у цифрах. Витрачено понад 30 мільйонів доларів. 18 розлючених демократів. 675 днів. Понад 2 800 повісток до суду. Понад 500 свідків. Нуль – змови. Нуль – перешкоджання правосуддю».

Сенаторка-демократка Елізабет Уоррен стала першою кандидаткою в президенти США яка закликала почати процедуру імпічменту президента Трампа. У Твіттері вона назвала причиною цього «серйозність його порушень».

Водночас, представники республіканців заявляють, що факт втручання росіян у вибори 2016 року, засвідчений у доповіді Мюллера, свідчить про бездіяльність попереднього президента Барака Обами, який дозволив цьому статись.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 00:37 :00