Новини » Політика 21 квітня, 2019, 16:40
Реклама ЗЕкоманди у Facebook має ознаки порушень, – ЧЕСНО

Активна рекламна кампанія зі сторінки «Команда Зеленського» в Facebook містить ознаки порушення порядку ведення агітації та порушення порядку фінансування виборчої кампанії.

Про це повідомляє рух ЧЕСНО з посиланням на дані бібліотеки facebook-реклами.

Зазначається, що серед офіційних сторінок у соцмережах в день виборів рекламу транслює лише сторінка «Команда Зеленського». Станом на 12:35 з цієї сторінки розміщено 430 рекламних дописів.

Більшість дописів були розміщені на сторінці у «день тиші», 20 квітня. Разом з тим, низка сторінок також поширює рекламні дописи проти Зеленського та Порошенка.

«Абсолютна більшість активних рекламних дописів зі сторінки «Команда Зеленського» транслюються на конкретні міста й містять заклики йти голосувати та дещо змінене виборче гасло Володимира Зеленського «#зробимойогоразом».

Джерело: chesno.org
Джерело: chesno.org

Ще частина дописів, також таргетовані на окремі міста та регіони, закликають іти голосувати, якщо виборець не хоче щоб над ним «знущалися ще 5 років».

Джерело: chesno.org
Джерело: chesno.org

Найсвіжіші рекламні дописи зі сторінки «Команда Зеленського» демонструють черги на закордонних дільницях, а один рекламує рекламний ролик, що закінчується фразою «Другого шансу не буде. Зеленський це я». Кожен з активних рекламних дописів рекламується на суму менше 100 доларів.

Джерело: chesno.org
Джерело: chesno.org

«Важливо зауважити, що у всіх випадках, згідно із даними бібліотеки facebook-реклами, за поширення дописів платила ГО «Команда Зеленського», однак у доступній фінансовій звітності Зеленського за перший та другий тури виборів відсутні будь-які платежі з виборчого фонду на користь ГО «Команда Зеленського», – йдеться у тексті.

«Найімовірніше це означає, що ця реклама оплачувалася не з виборчого фонду кандидата. Тож активна рекламна кампанія зі сторінки «Команда Зеленського» містить як ознаки порушення порядку ведення агітації, так і порушення порядку фінансування кампанії», – зазначають у ЧЕСНО.

Також рух у день виборів зафіксував і іншу рекламу за та проти Зеленського.

Так, рекламу інтерв’ю з Дмитром Гордоном, яка подає як доконаний факт, що Зеленський буде наступним президентом транслює в Youtube телеканал НАШ.

Джерело: chesno.org
Джерело: chesno.org

Нагадаємо, пацієнтів Одеської психлікарні змушували голосувати за одного з кандидатів.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 03:45 :39