Новини » Політика 21 квітня, 2019, 20:37
Порошенко: вибори пройшли чесно, допоможу новому президенту увійти в курс справ
ZIK
ZIK

Порошенко заявив, що вибори пройшли чесно і запропонував Зеленському свою допомогу, аби той якомога швидше увійшов в курс справ на новій посаді.

Про це в ефірі телемарафону «День виборів-2019» на телеканалі ZIK заявив Президент України Петро Порошенко.

«Вибори пройшли чесно, прозоро, у повній відповідності до європейських стандартів. В умовах війни, ми з вами зберегли демократію і право обирати владу. Я пишаюся, що зумів захистити це право українців. Між офіційним оголошенням виборів і інагурацією я готовий витрачати будь-який час, щоби допомогти новому президенту увійти в курс справ в найменших деталях. Я готовий передати йому всю мережу міжнародної підтримки, яку ми дбайливо будували роками», — наголошує Президент України.

Петро Порошенко підкреслює, що його опоненти поширювали багато неправдивої інформації про нього.

«Серед брехливих чуток, які поширювали мої опоненти про те, що я ніби-то збирався скасувати вибори, ми намагаємося перешкоджати їм — я не чекаю на вибачення, Господь їм суддя», — коментує Президент України.

Петро Порошенко звертає увагу на оцінку міжнародної спільноти його діяльності за п’ять років.

«Сьогодні, 21-го, хочу подякувати всім українцям за роботу над вирішенням завдань історичного масштабу, стратегічних завдань, які спільно ми далеко просунули. Нам вдалося реалізувати безпрецендентно великий об’єм роботи. Всі міжнародні партнери наголосили, що за президентства Порошенка було зроблено набагато більше, а ніж чверть століття до того. Це наша з вами перемога», — зазначає Президент України.

Попереду ще безліч невирішених проблем, але сьогодні країна набагато сильніша, ніж п’ять років тому, наголошує Петро Порошенко.

«Очевидно, громадяни прагнули більшого і ухвалили своє рішення. Я вдячний кожному українцеві, незалежно від вибору. Вдячний за активну громадянську позицію», — каже Президент України.

Петро Порошенко запевняє: точно залишиться активним в українській політиці.

«Ми з вами працювали над вирішенням надскладних завдань. Хочу подякувати і тим, хто приєднався до нас під час першого туру. Я точно залишаюся в політиці, щоб моїм виборцям не було соромно за Петра Порошенка і його команду», — підкреслює Президент України.

Петро Порошенко зазначає: необхідно продовжувати захищати державу.

«Окремо хочу подякувати тим, хто знайшов в собі сили вибачити мені мої прорахунки і помилки, зумів вибачити мені, кинувся пліч-о-пліч в складі нашої команди перед другим туром. Нам точно треба тримати цю єдність, бо саме ваша підтримка не дозволяють мені образитися, умити руки чи стати осторонь. Ми точно маємо захищати державу», — говорить Президент України.

Петро Порошенко звертає увагу на те, що боротьба за Україну триває.

«Хоч ми програли бій, це не означає, що ми програли війну. Попереду у нас немало битв. Я хочу наголосити: Україна точно переможе! Хочу подякувати родині, бо за роки президентства вона втомилася більше за мене. Це було нелегко. Я вдячний за те, що маю таку підтримку. Пишаюся своєю дружиною. У мене назавжди залишиться її образ на стадіоні із прапором», — додає Президент України.

Нагадаємо, після оприлюднення попередніх результатів екзит-полу Петро Порошенко процитував Вінстона Черчиля, які той сказав у 1945-му ідучи у відставку після виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 05:57 :13