Новини » Політика 21 квітня, 2019, 15:51
Політичний клас повинен постійно вчитися, — Юсов
ZIK
ZIK

Політичний клас в Україні молодий і недосвідчений, але це не знімає з нього відповідальності. Він повинен весь час вчитися, аби збудувати міцну демократію в державі.

Про це в ефірі телемарафону «День виборів-2019» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, директор Школи відповідальної політики Андрій Юсов.

«Громадянське суспільство в Україні ще не дуже велике по впливу, але точно активне, може про себе дати знати. Втім, важливо, щоби вчився політичний клас», — зазначає Андрій Юсов.

Директор Школи відповідальної політики підкреслює: політичний клас повинен постійно вчитися, особливо це показав перебіг другого туру.

«Сподіваюся, що наступні виборчі кампанії будуть менш брутальними. І з точки зору впливу чорної-сірої політтехнології, і зі сторони спілкування з виборцями про змісти. Важливо, аби доносити саме їх, а не залякувати людей. Політичний клас в Україні молодий і недосвідчений, але це не знімає з нього відповідальності», — наголошує Андрій Юсов.

Політичний консультант Катерина Одарченко звертає увагу на закономірності між елітами та іншими людьми.

«Якщо еліти, тобто лідери думок, поводять себе, як взірці, то і їхні виборці за ними слідуватимуть, будуть так само поводитися. Ніякими штрафами, примусами політичну культуру не створити. Я вважаю, що її можна сформувати позитивом: коли люди щиро бажають дискусії, чесних виборів, демократії. Лише тоді ми зможемо побудувати державу, яка буде лідером європейського континенту. Для цього потрібна воля кожного громадянина», — каже  Катерина Одарченко.

Нагадаємо, в МВС повідомили про ситуацію з порушеннями на виборчих дільницях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 02:49 :49