Новини » Політика 21 квітня, 2019, 21:15
Петро Порошенко англійською подякував західним лідерам за підтримку України

Україна щодня, кожної хвилини протягом останніх 5 років відчувала підтримку наших західних партнерів. Так само відчував значну підтримку і український Президент.

Про це сказав Президент України Петро Порошенко під час виступу перед своєю командою та представниками ЗМІ в ефірі телемарафону «День виборів-2019» на телеканалі ZIK.

Оскільки під час виступу Президента України були присутніми багато іноземних журналістів, він виявив бажання сказати для них декілька слів англійською.

«Шановні пані та панове, друзі України, які зараз дивляться нас по всьому світу. Хотів би подякувати вам за таку увагу, прикуту до виборчого процесу в Україні. Я дуже радий, що нам вдалося забезпечити демократичні, вільні, відкриті вибори», – зазначив Петро Порошенко.

З його слів, Україна змогла встановити новий стандарт виборчої кампанії.

«Я готовий дослухатися до волі громадян України і вдячний лідерам держав-партнерів за постійну підтримку, яку ви надавали Україні та мені під час мого президентства. Щодня, кожної хвилини протягом 5 років», – наголосив Президент.

Крім того, він пообіцяв, що як один з ключових лідерів держави продовжуватиме слугувати Україні та просувати порядок денний щодо її просування до приєднання до НАТО та ЄС.

«За будь-яких обставин, на будь-якій політичній позиції я буду робити все, що від мене залежить для того, щоб забезпечити те, що Україна не буде змінювати свій курс. Проте, результат виборів залишає нас у незрозумілій ситуації, наслідки якої буд складно передбачити», – підкреслив Петро Порошенко.

З його слів, за результатами виборів, сьогодні стоїть великий знак питання щодо курсу України в напрямку ЄС та НАТО та демократичних змін у державі.

«Ми розуміємо, що у Кремлі зараз можуть радіти результатам виборів. Вони можуть вважати, що коли до влади прийде новий недосвідчений президент, Україна підпаде під сферу впливу Росії. Тому я хочу закликати міжнародну спільноту допомогти Україні зберегти вибір, який вона зробила – дотримуватися курсу до ЄС та НАТО. Будь ласка, залишайтесь з Україною, не зважаючи ні на що», – наголосив глава держави.

Нагадаємо, Петро Порошенко розпочав свій виступ під кількахвилинні оплески прихильників та представників ЗМІ, зазначивши, що не збирається здаватися і йти з політики.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 12:09 :02