Новини » Політика 21 квітня, 2019, 21:09
Перемогу Зеленського порівняли з Вербною неділею в долі Христа
ZIK
ZIK

У сьогоднішньому дні є певна символіка. Адже, близько двох тисяч років тому саме цей день був дуже урочистим. Бо в Єрусалим в’їжджав, фактично, месія, якого декілька століть чи навіть тисячоліть чекали ізраїльтяни. Але через п’ять днів, у п’ятницю, його проводжали прокльонами і на пальцях однієї руки можна порахувати тих, хто його підтримував.

Про це в ефірі телеканалу ZIK під час телемарафону «День виборів-2019» говорив український політик Юрій Ганущак.

«Тривога за Україну була раніше і вона залишається. Тому що я є людиною, яка більш-менш розуміється у публічній політиці та управлінні і знаю, як легко людину, яка потрапляє туди, можна збити на манівці», – сказав Ганущак.

Він також провів аналогію між сьогоднішнім святом освячення верби з днем виборів в Україні.

«Я хочу сказати про певну символіку. Близько двох тисяч років тому цей самий день був дуже урочистим, в Єрусалим в’їжджав, фактично, месія, якого декілька століть, чи навіть тисячоліть чекали ізраїльтяни. І ось уже у п’ятницю його проводжали прокльонами і на пальцях однієї руки можна порахувати тих, хто його підтримував. Буквально, через п’ять днів. І Біблія не дає пояснення, чому так, але реально з точки зору мас-медіа, можу сказати одне, що старосвященики мали набагато кращі «медіа», – наголосив він.

На його думку, у цьогорічних виборах вирішальними були засоби масової інформації. Але проблема в тому, що вони не понесуть жодної відповідальності.

«Ми потрапили в епоху медіакратії. Тобто у нас, фактично, обмежень для журналістів ніяких немає, навіть, якщо вони відверто брешуть. Наприклад, більша половина бруду, який лився на Президента Порошенка, не мав нічого спільного з правдою. І, фактично, журналістам нічого не буде за це. Адже, у нас не врегульована будь-яка відповідальність журналіста за те, що він публікує фейк», – зазначив Ганущак.

До слова, вже оприлюднені перші результати опитування Національного екзит-полу другого туру президентських виборів. Так, згідно з ними, Володимир Зеленський набрав 73,2% голосів виборів. Чинний Президент Петро Порошенко – 25,3%. Такими є дані опитування станом на 18.00.

При цьому 1,5% виборців викреслили обох кандидатів, перекреслили весь список або іншим чином зіпсували бюлетень. На Заході України Зеленського підтримали 57% опитаних, у Центрі – 70,3%, на Півдні – 85,4%, на Сході – 87,7%.

Порошенка на Заході підтримали 41,3% виборців, які брали участь у Національному екзит-полі, у Центрі – 28%, на Півдні – 13,4%, на Сході – 11,2%.

Остаточні дані Національного екзит-полу оприлюднять о 22:00.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 02:46 :53