Новини » Політика 21 квітня, 2019, 16:11
Пацієнтів Одеської психлікарні змушували голосувати за одного з кандидатів, – спостерігачі

Ознаки примусового голосування зафіксували спостерігачі «Опори» на спеціальній виборчій дільниці №510523, що розташована в комунальній установі «Одеська обласна психіатрична лікарня №2», що в Олександрівці Лиманського району.

Як повідомляє організація, виборці говорили медичній сестрі, яка приводила їх в приміщення для голосування, що вони поставили позначку «в першому рядку виборчого бюлетеня», пише Думская.

Нагадаємо, першим у бюлетені вказаний Володимир Зеленський.

За цим фактом складено акт про порушення. Працівники поліції, які охороняють приміщення виборчої дільниці, викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

«Згідно з ч. 2 ст. 6 Закону України «Про вибори Президента України», заборонено застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному волевиявленню виборця. Згідно ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України, «перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, пов’язані з обманом або примусом, – караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк», – нагадав координатор спостереження громадянської мережі «Опора» за виборами в Одеській області Анатолій Бойко.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 21:56 :50