Новини » Політика 21 квітня, 2019, 18:06
На закордонних дільницях кількість виборців зросла порівняно з першим туром, – ЦВК
ZIK
ZIK

Кількість виборців, які внесені до бюлетеня на закордонних дільницях, становить зараз 449 тисяч 175 осіб, що на 14 тисяч 245 осіб більше, аніж тих, хто проголосували у першому турі президентських виборів. Це є позитивним сигналом, адже люди хочуть прийти і зробити свій вибір.

Про це в ефірі телеканалу ZIK під час телемарафону «День виборів-2019» говорила член Центральної виборчої комісії Наталія Бернацька.

«Хотілося б наголосити, що повторне голосування з чергових виборів президента України в закордонному виборчому окрузі відбувається на 101 виборчій дільниці у 72 країнах світу. Кількість виборців, які внесені до бюлетеня становить 449 тисяч 175 осіб і ми бачимо, що ця кількість збільшилась у порівнянні з першим туром», – сказала Бернацька.

За її словами, перед першим туром у списках були 434 тисячі 930 осіб, що є на 14 тисяч 245 осіб менше, аніж зараз.

«Збільшення кількості виборців є позитивним для нас сигналом, що українці закордоном також хочуть прийти і проголосувати, стати на консульський облік або тимчасово змінити місце голосування, навіть, якщо вони поїхали туди всього на декілька днів. Станом на 17 годину вже завершився процес голосування на 11 закордонних виборчих дільницях», – зазначила вона.

Зокрема, йдеться про посольства України у Австралії, Республіці Корея, Японії, Китайській Народній Республіці, Монголії, Малайзії, Республіці Сінгапур, Соціалістичній Республіці В’єтнам, Королівстві Таїланд, Казахстан і в Киргизькій Республіці. А остання виборча дільниця завершуватиме роботу у США. 

«Остання виборча дільниця, з якої ми будемо очікувати результати, завершить процес голосування о 6 годині 22 квітня у Генеральному Консульстві України в Сан-Франциско», – додала Бернацька.

До слова, на виборчій дільниці в Австралії, де вже завершилося голосування у другому турі виборів Президента України, порахували голоси. За даними посольства України в Австралії, загалом участь у виборах взяли 99 осіб: Петра Порошенка підтримали 72 виборця, Володимира Зеленського – 26. Один бюлетень визнано недійсним.

Також на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» уже завершено голосування на виборах Президента України. Воно почалося сьогодні, 21 квітня 2019 року, о 8.00 за місцевим часом (14.00 за київським часом) і тривало близько години.


Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 02:05 :15