Дівич-вечір, гарне вино та розмова у день тиші перед виборами
Ольга Герасим'юк
журналіст, телеведуча

Вчора був день тиші – і треба було обрати спосіб прожити його в стані, який допоможе врівноважено зустріти новий понеділок. Здається, вдалося.

Я згадую всі випадки, коли відчувала, що мені добре...

І так виходить, що це таки правда: завжди це бувало саме тоді, коли поговориш із зовсім незнайомими людьми, дуже різними, й напевне, й точно – різних смаків, уподобань і переконань. І якось так виходить, що в цих розмовах ніщо не роз’єднує, ну, зовсім ніщо: ні злоби, ні гніву, ні страху...

Вчора був Песах. Ми були в Музеї Шолома Алейхама (між іншим Шолом Алейхем – український єврей із села Воронків Полтавської губернії).

Це були жінки, яких зібрали на PR Дівич-вечір. Всі вбралися в красиве, взяли гарне вино й прикрасили все особливими квітами, своїми листівками, пряниками. Кожна встала й назвалася, і там були назви таких бізнесів, що й не повторю, але вся економіка країни може легко бути керована цією нарядною компанією моїх нових подруг.

Ми, мабуть, години три не могли наговоритися – про те, як справитися з хвилинами слабкості й відчаю, в чому щастя, коли його ніби й нема, як побороти страх, як вголос висловитися й не побоятися, що тебе висміють, чому важливо знати свій рід...

І як було вчора важливо пообніматися й сказати одна одній: спасибі, що поговорила зі мною. Ми розійшлися вечірніми вулицями кожна в свій бік. Я йшла – як наново народилася.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 02:44 :56