Новини » Світ 20 квітня, 2019, 5:26
В Індії чоловік відрізав собі палець за помилку в бюлетені
Вибори в Індії
Вибори в Індії

25-річний індієць Паван Кумар під час голосування на парламентських виборах помилково поставив відбиток пальця за партію, прихильником якої не є. Після цього він вирішив відрізати собі палець.

Про це пише Telegraph.co.uk, повідомляють fakty.ua.

Видання уточнює, що в другому етапі парламентських виборів в Індії йде боротьба між двома політичними партіями: правлячої Бхаратія джаната парті, на чолі якої стоїть діючий в країні прем’єр-міністр Нарендра Моді, і партією Індійський національний конгрес, глава цієї партії виходець з впливового політичного клану Рахул Ганді.

Паван Кумар помилково віддав свій голос першій партії, але був прихильником ще однієї партії зі схожою назвою Бахуджан самадж парті, для якої дуже важливий кожен голос. Щоб спокутувати свою провину, чоловік позбавив себе кінцівки і записав відео в соцмережах, де пояснив вчинок.

Його вчинок був продиктований тим, що в Індії на палець кожного виборця ставлять незмивний знак – він показує те, що людина вже віддала свій голос.

Як відомо, в Індії почалися найбільші в світі вибори. У голосуванні візьмуть участь близько 900 мільйонів виборців. По всій Індії будуть діяти понад 800 тисяч виборчих дільниць.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 21:00 :31