Новини » Світ 20 квітня, 2019, 5:00
У США від алергії на зубну пасту померла 11-річна дівчинка

11-річна Деніз Салдат з американського штату Каліфорнія померла від алергічної реакції на зубну пасту.

У дівчинки з раннього дитинства була алергія на молочні продукти, і її батьки дуже суворо стежили за тим, що вона приймає в їжу і що написано на етикетках, повідомляє facenews з посиланням на видання The People.

11-летняя девочка умерла от аллергии на зубную пасту

Однак, вони й гадки не мали, що рекомендована стоматологом для зміцнення зубної емалі паста містить речовину Recaldent (Рекалдент) на основі молочного білка і може бути небезпечна для їхньої дитини.

Під час чищення зубів у Деніз почався анафілактичний шок.

«Вона сказала: «Думаю, у мене алергія на пасту». І її губи вже посиніли... Я підхопила її на руки, поклала на своє ліжко», – розповіла мати школярки Монік Алтамірано.

Жінка викликала «швидку допомогу» і дала доньці ліки.

«Вона говорила: «Мамочка, я не можу дихати». А я відповідала: «Я люблю тебе, так, ти можеш», – зі сльозами згадує Монік.

Жінка спробувала зробити дочці штучне дихання.

«Паста була розмазана по її зубах і деснам і перекривала кисень», – говорить вона.

Монік каже, що Деніз так раділа тому, що буде використовувати «особливу пасту». А самій Алтамірано не спало на думку перевірити список інгредієнтів, хоча на тюбику дрібним шрифтом було попередження про те, що паста містить молочні компоненти.

Тепер вона почуває, що підвела свою дитину і винна в її смерті.

Убита горем мати закликає батьків уважно відноситися до складу навіть тих продуктів, які здаються на перший погляд безпечними.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 03:11 :33