Новини » Політика 20 квітня, 2019, 23:00
У МЗС Польщі спрогнозували долю євроінтеграції України

Немає загрози для курсу України на зближення з ЄС, тому що його визначає позиція суспільства. Він буде збережений незалежно від того, хто стане новим президентом України.

Щодо президентських виборів в Україні заступник глави МЗС Польщі Мартін Пшидач також немає пересторог, пише PAP, передає 24.

Польський політик вважає, що гарантом прозахідного курсу України є позиція українського суспільства. Українці неодноразово висловлювали її і під час передвиборчих кампаній, і Революції Гідності.

«Мені здається, що хай хто керуватиме Україною, курс на євроатлантичну інтеграцію буде збережений», – вважає він.

Пшидач також наголосив, що чи не вперше в новітній історії України «обидва кандидати у другому турі президентських виборів декларують прозахідну орієнтацію».

Зазначимо, Пшидача на посаду заступника міністра призначили місяць тому. Він заявив, що одним з пріоритетів у його роботі буде підтримка проєвропейського і реформаторського курсу України.

Окрім того, політик зазначив, що Польща очікуватиме від України вирішення проблем в історичній площині. Зокрема, Варшава очікує від Києва зняття заборони на проведення польською стороною ексгумаційних робіт в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 23:25 :57