Новини » Світ 20 квітня, 2019, 6:52
Посол Росії в Білорусі не бачить різниці між федеральним округом і незалежною державою
Білорусь
Білорусь

Михайло Бабич, російський посол у Білорусі, спровокував міжнародний скандал своїми необережними висловлюваннями.

Про це повідомляє білоруський інформаційний портал TUT.by із посиланням на коментар міністерства закордонних справ Білорусі, пише dt.ua.

Підставою для дипломатичного скандалу стали коментарі Бабича по темі кінцевої вартості будівництва БелАЕС. Їх прокоментував начальник управління інформації та цифрової дипломатії МЗС Білорусі Анатолій Глаз.

«Пан посол абсолютно не бачить ніякої різниці між російським федеральним округом, де, як нам розповідали, він любив роздавати моралі ліворуч та праворуч, і незалежною державою. Хоча у посланні президент Білорусі абсолютно чітко і ясно висловився з приводу незалежності нашої держави і скептичного, м’яко кажучи, ставлення до нашої багатовікової історії з боку окремих іноземних політиків... Протягом довгого часу низка зовнішніх сил безуспішно намагалася зруйнувати тісні і дружні відносини двох братніх народів. Так от: те, що не вдалося цим зовнішнім силам протягом кількох останніх десятиліть успішно і ефективно вдається пану Бабичу буквально за кілька місяців», – заявив представник МЗС Білорусі.

Посол РФ в Білорусі Михайло Бабич в ході інтерв’ю виданню «Супутник» негативно і зневажливо висловився щодо оцінки вартості БелАЕС, зробленої президентом Білорусі Олександром Лукашенком і опозиційним депутатом Ганною Капницькою; при цьому остання використовувала заяви самого Бабича щодо БелАЕС, зроблені раніше.

У грудні минулого року президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що під приводом глибокої інтеграції Москва насправді хоче включити країну до складу Росії.

Росія і Білорусь підписали договір про створення Союзної держави у 1999 році. Документ передбачає тісну інтеграцію двох країн у політичній, економічній, військовій, валютній, культурній та інших сферах.

Зазначимо, що в Москві особливо не приховують, що розраховують створити на білоруській території власні повноцінні військові бази.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 14:26 :39