Новини » Спорт 20 квітня, 2019, 20:56
Олександр Зінченко повернувся на поле і допоміг «Манчестер Сіті» обіграти «Тоттенхем»
Український півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко повернувся на поле і допоміг «містянам» обіграти «Тоттенхем» / talksport.com

У матчі 35-го туру англійської Прем’єр-ліги «Манчестер Сіті» футболіста збірної України Олександра Зінченка приймав на власному полі «Тоттенхем» із Лондона.

Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі своєї команди й відіграв повний поєдинок, що закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0, на позиції лівого захисника.

«Ман Сіті» вийшов вперед в цьому матчі вже на 5-й хвилині після голу Фодена. Рахунок 1:0 на користь господарів зберігся до кінця поєдинку.

Ця перемога дозволила команді Хосепа Гвардіоли знову піднятись на перше місце турнірної таблиці АПЛ. Після цієї звитяги «МанСіті» набрав 86 очок і випереджає «Ліверпуль» на одне очко.

Свій матч 35-го туру «Ліверпуль» зіграє 21 квітня на виїзді проти «Кардіффа».

Нагадаємо, Зінченко травмувався 3 квітня в матчі 33-го туру АПЛ проти вище згаданого «Кардіффа» з рахунком 2:0. Український захисник потягнув задню поверхню стегна і його замінили на 19-ій хвилині гри.

Додамо, що в цьому сезоні Олександр Зінченко провів у складі «містян» 24 матчі, в яких забив один м’яч та віддав п’ять результативних передач.

2019-05-19 09:29 :19