Новини » Економіка 20 квітня, 2019, 5:38
Хто кому служить: Хмельницький госпсуд зіграв на боці Росії проти «Укроборонпрому»
Хмельницький госпсуд зіграв на боці Росії
Хмельницький госпсуд зіграв на боці Росії

Господарський суд Хмельницької області підтримав країну-агресора у суперечці між «Красилівським агрегатним заводом», що входить до складу «Укроборонпрому», і «Російською літакобудівною корпорацією «МіГ».

Про це повідомила прес-служба держконцерну «Укроборонпром».

Український суд повністю задовольнив позовні вимоги корпорації «МіГ» і присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів на користь підприємства російської воєнної промисловості.

«Рішення ухвалене 18 квітня суддями Смаровоз М.В., Виноградова В.В. і Гладюк Ю.В, за результатами розгляду судової справи №924/774/18», – йдеться у повідомленні.

У дежконцерні звернули увагу, що рішення суду повністю суперечить Указу Президента України № 82/2019 від 19 березня 2019 про санкції проти низки громадян і юридичних осіб РФ. Цим документом АТ «Російська літакобудівна корпорація «МіГ», відповідно до Закону України «Про санкції», включена до списку підсанкційних юридичних осіб РФ.

Крім того, українські санкції проти Російської Федерації, указ про розширення яких був підписаний Президентом України Петром Порошенко, синхронізовані з аналогічними санкціями ЄС і США.

«Укроборонпром» має намір оскаржувати рішення Господарського суду Хмельницької області у суді вищої інстанції.

АТ «Російська літакобудівна корпорація «МіГ» входить до складу АТ «Об’єднана авіабудівна корпорація», 100% акцій якої належить Російської Федерації.

Російський «МіГ» є одним з основних підприємств російського ВПК і виконує повний цикл робіт зі створення, ремонту тамодернізації винищувальної авіації, озброюючи армію країни-агресора літаками МіГ-29 та їхніми модернізованими версіями.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 23:07 :59