Новини » Спорт 20 квітня, 2019, 20:10
Cергій Стаховський вийшов у фінал кваліфікації тенісного турніру АТР в Будапешті
Перша «ракетка» України Сергій Стаховський зіграє у фіналі кваліфікації тенісного турніру АТР Gazprom Hungarian Open в Будапешті / btu.org.ua

Перша «ракетка» України Сергій Стаховський (№ 115 світового рейтингу) сьогодні, 20 квітня, виграв стартовий поєдинок відбору до основної сітки тенісного турніру Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP) Gazprom Hungarian Open в Будапешті із призовим фондом 482 тис євро.

Як повідомляє btu.org.ua, киянин переміг італійця Даніеля Брандса з Німеччини (№ 170) у двох сетах з рахунком 7:5, 6:1.

Українсько-італійське протистояння на корті загалом тривало 1 годину та 28 хвилин.

Додамо, що суперником українця Сергія Стаховського у фіналі кваліфікації буде лідер посіву Міомир Кецманович із Сербії, який наразі посідає у рейтингу АТР 91-е місце.

2019-05-22 02:27 :46