Новини » Спорт 20 квітня, 2019, 11:23
Біатлоністка Юлія Джима: Відчуваю, що заважаю усім в збірній команді
Юлія Джима / biathlon.com.ua
Юлія Джима / biathlon.com.ua

Олімпійська чемпіонка Сочі-2014 з біатлону Юлія Джима з минулого сезону перейшла на індивідуальну підготовку і почала окремо працювати з колишнім тренером збірної України словенцем Урошом Велепецом. За словами біатлоністки, однією з причин такого кроку стали складні взаємини з командою.

«Я думаю, я вже і так все довела, але чомусь до мене так погано ставляться, що ось, мовляв, через Джиму одні проблеми. Я ось просто відчуваю, що я всім у команді заважаю. І я серйозно не розумію, чому так», – говорить Юлія.

Також Джима поділилася своїми подальшими планами: «Тут далеко не все залежить тільки від мого бажання. Є ще цілий ряд факторів, які впливають на це рішення. Потрібно подивитися на стан здоров’я. Якщо я зрозумію, що мені потрібно робити, то, напевно, спробую ще побігати».

Минулий сезон для Джими видався неоднозначним. Киянка на першому етапі Кубка світу в Поклюці виграла індивідуальну гонку і відкрила рахунок особистих перемог на елітному рівні. У той же час в загальному заліку Кубка світу Джима зайняла лише 37-е місце, що стало для біатлоністки гіршим результатом з 2012 року.

На чемпіонаті світу-2019 в Естерсунді Юлія Джима в естафеті допомогла Україні здобути «бронзу».

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 07:28 :02