Новини » Світ 20 квітня, 2019, 6:40
75-річний грек «заборгував» податків на 3 мільярди євро

У п’ятницю, один критський веб-сайт повідомив про 75-річного чоловіка, який нібито заборгував місцевій податковій інспекції несусвітні суми. Можливо, це не так вже й неймовірно, враховуючи сумнозвісну роботу грецької бюрократії.

Про це пише Greek Reporter, повідомляє lenta.ua.

Відповідно до цієї історії, п’ять місяців тому діти цього грека від імені свого батька подали заяву про видачу свідоцтва про сплату податків.

Яке ж було їх здивування, коли їм повідомили, що довідка не може бути видана через його непогашену заборгованість в податковій інспекції.

Коли вони запитали, скільки ж грошей повинен їх батько, податкова інспекція сказала їм, що непогашена заборгованість становить неслабкі € 2 934 702 861,33!

Діти зі зрозумілих причин були шоковані, але місцеві податкові органи незабаром сказали їм, що сума, очевидно, є наслідком помилки. Але їх пригоди з грецької бюрократією тільки почалося.

Після численних зустрічей з податківцями протягом п’яти місяців, сім’я 75-річного пенсіонера, який страждає на розсіяний склероз, так і не змогла виправити помилку.

Тобто, чиновники визнають, що ця цифра просто не може бути коректною, але процедури виправлення податкових заборгованостей надзвичайно заплутані і займають багато часу.

Співробітники податкової інспекції в Іракліоні вважають, що помилка сталася через неправильну дату. Пенсіонер насправді винен суму близько 8000 євро, але автоматизована система помилково вирішила, що цей борг не виплачується з 1 січня 1900 року. Це означає, що на борг наросли величезні відсотки.

Син злісного неплатника сказав місцевим репортерові: «Коли я дізнався, що він винен близько 3 мільярди євро, я подумав, що тепер він може вирішити фінансові проблеми Греції!».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 07:34 :28