Новини » Політика 19 квітня, 2019, 18:25
Зеленського почнуть ненавидіти набагато більше і набагато швидше, аніж Порошенка, – Чорновіл
ZIK
ZIK

На відміну від російської сакральної влади, у нас відбувається повна десакралізація того всього, що влада представляє, – повністю владних інститутів.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.

Політолог звернув увагу на те, що ті з високопосадовців, котрі найбільше говорять про скасування пільг чи кортежів, потім найбільше за різні привілеї і борються (нагадаємо, Володимир Зеленський заявляв про бажання змінити Адміністрацію на Банковій на відкритий офіс).

«Я пригадую, як Віктор Ющенко розказував, як він з усім цим попрощається, і як цього потім ставало більше і більше. Апофеоз, звичайно, був за Януковича, але при тім я не вірю, що люди, які приходять до влади, особливо, коли знизу, коли раптом дістають це все у руки, що у них не з’явиться бажання цим всім скористатися сповна. Тому, на жаль, і корупційні ризики, і все інше зберігається», – зазначив Тарас Чорновіл.

Водночас політолог зауважив, що десакралізація влади – це добре, адже влада не має бути «священною коровою».

«Але вся різниця у тому, що у нас є трохи інше. На відміну від російської сакральної влади, у нас відбувається повна десакралізація того всього, що влада представляє, – повністю владних інститутів (владні інститути – це і армія, і система забезпечення оборони, безпеки тощо, і це теж десакралізується). Будь-які речі, які владою на той момент запроваджуються, за які ми могли десятки років боротися, раптом вони стають теж десакралізованими. Насправді у нас відбувається приниження і шельмування усього того, що робиться актуального владою. Зміниться влада, і те, що вона запропонує, теж буде шельмуватися», – каже Тарас Чорновіл.

На його думку, у бажанні продемонструвати свою жорстку опозиційність до влади українці перейшли межу і починають грати на протилежне. Тарас Чорновіл прогнозує, що Володимира Зеленського почнуть ненавидіти набагато більше і набагато швидше, аніж Петра Порошенка.

Нагадаємо, 19 квітня відбудуться дебати між кандидатами на президентський пост Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Стало відомо, у якому форматі відбудуться дебати та хто їх вестиме.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 22:43 :46