Новини » Політика 19 квітня, 2019, 20:05
Я не кат, – Порошенко відповів на питання Зеленського про «відрубані руки»
ZIK
ZIK

«Я не кат і не суддя. Президент створює необхідні умови для справедливого судочинства, для створення слідчих органів, для чесного і неупередженого розслідування. Я робив і буду робити все, що від мене залежить».

Про це під час дебатів на НСК «Олімпійський» заявив Президент України Петро Порошенко.

Трансляцію із НСК «Олімпійський» веде телеканал ZIK.

Кандидат на пост Президента України Володимир Зеленський, звертаючись до свого опонента, чинного Президента України Петра Порошенка, зачитав запитання від українців щодо боротьби з корупцією: «Чому всі ваші люди мають обидві руки?».

Петро Порошенко запевнив, що на ці питання може відповісти за 20 секунд.

«Абсолютно все, що каже пан Володимир, – брехня, що не відповідає дійсності», – заявив Петро Порошенко та додав, що хоче докладніше відповісти на питання про «відрубані» за корупцію руки.

«Я не кат і не суддя. Президент створює необхідні умови для справедливого судочинства, для створення слідчих органів, для чесного і неупередженого розслідування. Я робив і буду робити все, що від мене залежить», – запевнив Президент.

Петро Порошенко наголосив, що жоден із його друзів не має і не матиме стосунку до корупції, і щойно будуть обґрунтовані підозри, вони перестануть бути його друзями і винні опиняться за ґратами.

Читайте більше новин на тему: дебати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 01:14 :04