Новини » Політика 19 квітня, 2019, 19:27
Я не був в Росії з початку війни, — Зеленський під час дебатів

Кандидат у Президенти Володимир Зеленський спростував чутки, що він під час війни відвідував Росію. З приводу кота в мішку: краще бути котом в мішку, аніж вовком в овечій шкурі.

Кандидат у Президенти Володимир Зеленський спростував чутки, що він під час війни відвідував Росію. З привода кота в мішку: краще бути котом в мішку, аніж вовком в овечій шкурі.

Нагадаємо, Володимир Зеленський під вигуки «Ганьба» розпочав свій виступ на «Олімпійському».

Команди двох кандидатів на президентський пост зустрілися на НСК «Олімпійський» на одній сцені – Петро Порошенко вирушив до сцени, де його зустрів Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський». Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах.

Як повідомляли, ЦВК дозволила перенести початок дебатів між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. Згідно з рішенням, початок дебатів між кандидатами в Президенти перенесли з 20:00 на 21:00 у п’ятницю.

Петро Порошенко та Володимир Зеленський під час дебатів на «Олімпійському» відповідатимуть на три питання кожен. Вести дебати будуть журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк.

Нагадаємо, у Зеленського відмовились від дебатів на Олімпійському серед глядачів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 00:07 :24