Новини » Курйози 19 квітня, 2019, 11:37
Впертий математик: Чоловік купив тисячі цукерок і 82 дні шукав дві однакові пачки
Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Математик, інженер і блогер Ерік Фармер перебрав 27 тисяч цукерок Skittles, щоб відшукати дві однакові пачки.

Про це він повідомив в своєму блозі, пише Realist.online.

У січні Фармер підрахував: щоб знайти дві пачки Skittles з однаковою кількістю цукерок кожного смаку, потрібно вивчити від 400 до 500 пачок. Йому хотілося продемонструвати «силу математичного прогнозу», тому 12 січня блогер почав свій експеримент, на який пішло 82 дні.

Математик закуповував цукерки на Amazon коробками по 36 пачок в кожній. Кожен день він оглядав приблизно по шість пачок.

Процес дослідження виглядав приблизно так: Фармер брав пачку, висипав вміст на чистий паперовий лист, фотографував цукерки (щоб зафіксувати, скільки їх – і якого смаку), записував підрахунки ручкою або олівцем, після чого висипав Skittles в миску.

Після цього інженер вивчав зроблені ним фотографії, записував дані, звіряв з записами і порівнював з показниками попередніх пачок.

На початку квітня, після 27 740 цукерок, яких перебрав Фармер, він нарешті виявив збіг – в пачках під номерами 334 і 464 була однакова кількість цукерок тих же смаків.

Про результати експерименту математик відзвітував у своєму блозі, мовляв, «сила математичного прогнозу була доведена». Інженер також з’ясував, що найчастіше в пачки Skittles кладуть цукерки з лимонним і виноградним смаками.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 09:56 :22