live

Ведуча повідомила, що має інформацію про можливий теракт у студії «Суспільного»

Скріншот з трансляції ZIK

Ведуча дебатів Мирослава Барчук на початку заходу оголосила про попередження, що в залі є людина, яка може здійснити теракт. Вона зазначила, що всі, хто боїться за своє життя і здоров’я можуть покинути студію.

Трансляцію із НСК «Суспільному» веде телеканал ZIK.

Мене щойно повідомили, що в залі є людина, яка може здійснити терористичний акт. Я маю сказати це в ефірі й оголошую для того, щоб хто боїться, покинув зал», – заявила Барчук.

Своєю чергою Президент підкреслив, що залишиться.

«Я є тут і це пряма вимога закону. Кандидати в Президенти просто зобов’язані бути тут для того, щоб мати можливість поінформувати суспільство про програми і дати відповіді на запитання один одного», – зазначив Порошенко.

Водночас ведуча зазначила: теракт, про який говорила, пов’язаний із дзвінком на лінію «102». Це міг бути замах на Президента», – розповіла Барчук.

Перед цим Президент України Петро Порошенко приїхав до студії «Суспільного» для проведення офіційних дебатів кандидатів у Президенти.

Нагадаємо, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський». Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах.

Як повідомляли, ЦВК дозволила перенести початок дебатів між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. Згідно з рішенням, початок дебатів між кандидатами в Президенти перенесли з 20:00 на 21:00 у п’ятницю.

Петро Порошенко та Володимир Зеленський під час дебатів на «Олімпійському» відповідатимуть на три питання кожен. Вести дебати будуть журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк.

Нагадаємо, у Зеленського відмовились від дебатів на Олімпійському серед глядачів.

Loading...