Новини » Політика 19 квітня, 2019, 12:25
В Україні на два дні поновлять видачу ID-карток – напередодні та у день виборів
Бланки паспорта нового зразка. Фото: УНІАН
Бланки паспорта нового зразка. Фото: УНІАН

Підрозділи Державної міграційної служби України видаватимуть ID-картки громадянам 20 та 21 квітня.

Про це з посиланням на дані Державної міграційної служби повідомляє прес-служба МВС.

У відомстві нагадали, що 21 квітня відбудеться повторне голосування на чергових виборах Президента України.

«ДМСУ сприятиме тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, маючи на руках паспорт громадянина України (ID-картку). Тому, з метою забезпечення видачі ID-карток, які доставлені до територіальних підрозділів Міграційної служби на території усієї України, у переддень та день другого туру виборів 20 та 21 квітня 2019 року буде організовано чергування працівників територіальних органів та підрозділів ДМС», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що також працюватимуть центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

«Міграційна служба звернулася до ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» з пропозицією розглянути можливість невідкладного виготовлення та персоналізації ID-карток для їх подальшої оперативної доставки до територіальних органів та підрозділів ДМС, як це було забезпечено під час першого туру виборів Президента України 31 березня», – додали у відомстві.

Окрім того, з метою своєчасного отримання ID-карток громадянами України, ДМС звернулася до Центрів надання адмінпослуг з пропозицією розглянути можливість організації роботи з видачі паспортів напередодні та у день проведення повторного голосування на чергових виборах Президента України.

«За наявною у Міграційної служби інформацією, більшість ЦНАП підтвердили наміри щодо роботи з видачі документів у день голосування», – зазначили у відомстві.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 01:32 :25