live
Новини » Регіони 45

У Луцьку презентували сайт для держаукціонів вугілля

У Луцьку презентували онлайн-платформу для державних електронних аукціонів OpenMarket.Вугілля.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі держпідприємства «СЕТАМ».

Проект OpenMarket.Вугілля відкриває ринок вугілля, переводячи продажі в онлайн. Це дозволяє відкрити доступ для малих та середніх гравців ринку громадського контролю; збільшити дохід для продавців вугілля; споживачі отримають чесний та ефективний майданчик для закупівлі вугілля.

«Наш проект OpenMarket.Вугілля виводить ринок вугілля з «тіні», перевівши продажі в онлайн. Електронний аукціон дозволить відкрити доступ для малих та середніх гравців під пильним оком громадського контролю. Крім того, успішний досвід команди СЕТАМ в електронних аукціонах допоможе збільшити дохід для продавців, а кінцевий споживач отримає у підсумку суттєву вигоду», – розказав генеральний директор ДП «СЕТАМ» OpenMarket Віктор Вишньов.

OpenMarket Вугілля – це електронний ресурс, що є складовою частиною системи електронних торгів, на якому розміщуються організаційно-методичні матеріали, інформаційні повідомлення про електронні торги та результати їх проведення, здійснюються подача заявок на продаж лотів, реєстрація учасників, подача заявок на участь в електронних торгах та проводяться електронні торги.

ДП «СЕТАМ» OpenMarket – це засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажів на онлайн-аукціоні складає 8,4 млрд грн.

Loading...
Loading...
Loading...