Новини » Політика

Тетяна Чорновол: Вже за три місяці країна зненавидить Зеленського

Якщо ситуація на фронті залишатиметься такою ж, як зараз, то можна втримати оборону й без Зеленського. Але якщо почнеться наступ – буде потрібне рішення Верховного головнокомандуючого. То чи прийме Зеленський якесь рішення про відбиття атаки, якщо найбільше його хвилює власна безпека?

Це зауважила народний депутат України Тетяна Чорновол у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Депутат наголосила, що зараз відбувається великий обман українського суспільства через політичні технології.

«Технології довго не живуть, а вже після 21 квітня ми отримаємо «безголову» країну з хапливими ручками Коломойського, який буде забирати все, що є. А вже через три місяці суспільство буде тотально ненавидіти Зеленського», – прогнозує Тетяна Чорновол.

Відтак головний виклик для країни, вважає політик, пережити ці три місяці.

«Скористатися цією ситуацією може Путін, і фактор Росії не можна відкидати. Адже за такої ситуації в країні може початися ескалація війни та наступ. Якщо ситуація на фронті залишатиметься такою ж, як зараз, то можна втримати оборону й без Зеленського. Але якщо почнеться наступ, то буде потрібне рішення Верховного головнокомандуючого. То чи прийме Зеленський якесь рішення про відбиття атаки, якщо найбільше його хвилює власна безпека?» – зауважила Чорновол.

Вона констатувала, що піти у пряму конфронтацію з Путіним може не кожен, і нагадала, до яких наслідків це призвело для окремих політичних діячів.

«Ми знаємо про президента Чечні Джохара Дудаєва, вбитого Путіним. Знаємо про Качинського, вбитого Путіним, і знаємо про замах на народного депутата України через його антипутінські та античеченські заяви. То чи піде на таке Зеленський? Я думаю, що ні, і це найбільше лякає. Він буде думати, що після 5-ти років президентства його можуть переслідувати або навіть вбити», – застерегла Тетяна Чорновол.

Нагадаємо, під час дебатів кандидатів на пост Президента України на стадіоні «Олімпійський» на звинувачення свого опонента Володимир Зеленський відповів, що ніколи не спілкувався з Кадировим.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Loading...