Свято хом’ячків, – Балашов про дебати на «Олімпійському»

ZIK

Це не дебати, а великий концерт. Це якесь свято хом’ячків.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політик і лідер партії «5.10» Геннадій Балашов.

Відповідаючи на питання ведучої, чого варто очікувати від дебатів, Геннадій Балашов підкреслив, що люди прийдуть на стадіон, будуть підтримувати і аплодувати своєму кумиру, а після закінчення дебатів прийдуть у той самий дім. Тобто, підкреслює Балашов, нічого в Україні після дебатів двох кандидатів в Президенти не зміниться.

«Та й самі дебати будуть жити один-дві дні. Ніякого значення для України вони не мають», – певен Геннадій Балашов.

Заплановані на нині дебати, за його словами, – це не змістовна дискусія, а звичайнісіньке шоу. Також, на думку політика, немає ніякого сенсу проводити це шоу напередодні виборів, адже і так зрозуміло, хто буде Президентом.

А от на думку політолога Кирила Сазонова, дебати кандидатів на пост Президента – це звична європейська практика. От і дебати в Україні, за словами Сазонова, свідчать про те, що країна іде шляхом Європи й Америки, але не Росії.

«Під час американських виборів відбуваються дебати, люди ходять з прапорами, підтримують своїх прихильників, відбувається багато зустрічей. А у нас донедавна все розповідали з екранів телевізорів, а програми зачитували перед бюджетниками.

А те, що відбувається сьогодні, мені дуже подобається. Ми беремо участь в політиці, ми розуміємо, що від нас щось залежить. Це дуже позитивна тенденція. Ми перетворюємося не на Росію, а на Америку», – зазначив Кирило Сазонов.

Нагадаємо, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

І вже сьогодні, 19 квітня, на стадіоні «Олімпійський» у Києві відбудуться дебати кандидатів у Президенти. Пропускати на стадіон розпочнуть о 16:00, з собою треба мати документи і бути готовим до перевірки речей.

Категорично заборонено приносити на захід: фотоапарат, камеру, зброю, вогненебезпечні засоби, наркотичні засоби, алкогольні напої, воду та інші напої, домашніх тварин. А також є прохання не приходити з дітьми.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий турLoading...