Новини » Політика 19 квітня, 2019, 1:10
«Простачок»: Білецький помітив роль, яку обрав собі Зеленський
ZIK
ZIK

Це буде абсолютно два різні шоу – кандидати говоритимуть переважно зі своїми прихильниками, а не дебатуватимуть між собою.

Це зауважив народний депутат України Андрій Білецький у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

На думку депутата, дебати на «Олімпійському» суттєво не вплинуть на результати виборів, адже суспільство визначилося зовсім за іншими критеріями.

«Ми приблизно розуміємо тактику кожного з кандидатів – Зеленський буде грати простачка на зразок Голобородька з досить зрозумілими меседжами. А Порошенко наполягатиме на деталізованій розмові. Адже зрозуміло, що чинний Президент більше орієнтується у матеріалі. Відтак, ролі вже розподілені», – вважає Білецький.

Утім, на думку політика, через певний формат шоу, кандидати переважно говоритимуть зі своїми прихильниками, а не дебатуватимуть між собою.

«Один кандидат буде звертатися до свого електорату, інший – до свого. Адже кожен виступатиме зі своєї сцени, які розташовані по різні боки стадіону. Натомість ті люди, які ще досі не визначилися, на мою думку, не можуть кардинально змінити ситуацію. Таке шоу розраховане лише на мобілізацію кожного із електоратів та похід на вибори», – впевнений Андрій Білецький.

Нагадаємо, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Кандидат у Президенти та чинний глава держави Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський».

Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах. Штаб Петра Порошенка також хоче розширити час дебатів з 60-ти до 90 хвилин.

18 квітня Центральна виборча комісія дозволила перенести початок дебатів між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 08:32 :17