Новини » Політика 19 квітня, 2019, 15:28
Президент: Два дні відділяють нас від визначального моменту в долі нашої держави
ZIK
ZIK

Ми можемо або дуже швидко просунутися до вільної Європи, або ще швидше повернутися назад, під Росію. Головне — не втратити країну. Дуже важливо, якою стане Україна, але найважливіше — аби вона була Україною.

Про це на Майдані Незалежності заявив Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу ZIK.

«Мене тішить наше спільне прагнення донести правдиву інформацію до тих співгромадян, на яких впала пелена витончених телевізійних технологій всіх комедійних клубів. Ми розкриємо їм очі», — каже Президент України.

Лише два дні розділяють нас від голосування, підкреслює Петро Порошенко.

«Це не вибір між «Зе» і Порошенком. Справжня ставка — інша. Чи продовжить Україна свій шлях до ЄС і НАТО, чи знову все буде спущено на гальма», — наголошує Президент України.

Прагнення України вступити у ЄС і НАТО замало декларувати, переконаний Петро Порошенко. Над європейським шляхом потрібно щодня працювати всією державою.

«Чи здатні українці протистояти спробам Кремля знову підкорити Україну? І зробити її якщо не частиною, то сателітом російської імперії! Ми можемо або дуже швидко просунутися до вільної Європи, або ще швидше повернутися назад, під Росію. Головне — не втратити країну. Дуже важливо, якою стане Україна, але найважливіше — аби вона була Україною», — зазначає Президент України.

Нагадаємо, в МВС готуються до того, що на дебати збереться повний стадіон.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 14:03 :34