Новини » Політика 19 квітня, 2019, 19:44
Порошенко нагадав Зеленському вибачення перед Кадировим

Ви вибачались перед Кадировим, а коли ви вибачитесь перед Україною за те, що називали її повією?

Про це під час дебатів на НСК «Олімпійський» заявив кандидат на пост Президента України й чинний керівник держави Петро Порошенко.

«Нам треба берегти Україну. Але ви називали Україну повією, а українців – хохлами. Але коли ви один раз образили Кадирова, то одразу вибачилися перед ним. То коли ви вибачитеся перед Україною та громадянами?» – запитав Петро Порошенко.

На що Зеленський відповів, що ніколи з Кадировим не спілкувався.

«Коли почалися перші вбивства та війна, я звертався до кожного з президентів, звертався до Януковича і закликав піти з поста і заспокоїтися, звертався до Путіна і сказав: «Я готовий стати на коліна, тільки не ставте на коліна Україну».

Я зараз готовий стати на коліна перед кожною матір’ю, яка не дочекалася свого сина з фронту. Я готовий стати на коліна перед кожною дитиною, яка не дочекалася свого батька, перед кожною жінкою, яка не дочекалася чоловіка», – заявив Зеленський.

Володимир Зеленський закликав свого опонента так само схилити голову і стати на коліна.

Нагадаємо, 16 квітня команди кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський». Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах.

Як повідомляли, ЦВК дозволила перенести початок дебатів між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. Згідно з рішенням, початок дебатів між кандидатами в Президенти перенесли з 20:00 на 21:00 у п’ятницю.

Петро Порошенко та Володимир Зеленський під час дебатів на «Олімпійському» відповідатимуть на три питання кожен. Вести дебати будуть журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк.

Нагадаємо, у Зеленського відмовились від дебатів на Олімпійському серед глядачів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 17:32 :54