live
Новини » Регіони

Після рейваху у «Фейсбуці» на Волині відремонтували дорогу

На Волині впорядкували дорогу до села Щитинська Воля, через жахливий стан якої перевізники відмовлялися їздити до села.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Голова ОДА Олександр Савченко під час візиту до Ратнівського району вирішив оглянути дорогу до села Щитинська Воля, через яку минулого тижня два дні не курсували ні рейсові, ні шкільні автобуси через поганий стан шляху. Про це він дізнався із соціальної мережі «Фейсбук».

Зокрема, як повідомили місцеві, на в’їзді до села Щитинська Воля утворилася величезна вибоїна, тому місцевий перевізник відмовився виїжджати на рейс, доки її не ліквідують. За його словами, саме автобусом там проїхати було неможливо.

Нині проблему вже вирішено: дорогу прогрейдерували, вибоїни засипали щебнем. Усе вдалося зробити силами місцевої влади.

«Ми собі не зраджуємо, і коли до нас звернулися люди з цією проблемою, зокрема, з тим, що не ходять автобуси через розбиті дороги, то залишити це без уваги ми не могли. Те, що усі дороги розбиті – ми розуміємо. Але приїхавши сюди, поспілкувавшись з жителями села, виявилося, що вся проблема лише в одній ямі. Тут дійсно великий автобус типу «Богдана» не проходив, інші машини проїхати могли. Але питання в іншому – це усе можна зробити силами місцевої громади. Так, дорога не капітальна, місцевого значення, але все ж важлива для людей. Та це клопоти місцевої влади», – прокоментував ситуацію голова облдержадміністрації.Loading...
Loading...
Loading...