live

Під вигуки «Ганьба» Зеленський розпочав свій виступ на «Олімпійському»

ZIK

«Я не політик, я проста людина, яка прийшла зламати систему. Я – результат ваших помилок, Петре Олексійовичу!»

Про це під час дебатів на НСК «Олімпійський» заявив кандидат на пост Президента України Володимир Зеленський.

Трансляцію із НСК «Олімпійський» веде телеканал ZIK.

Володимир Зеленський зізнався, що під час виборів Президента України 2014 року підтримав Петра Порошенка.

«Але я помилився. Ми помилились. Скажу вам відверто – чи могли ми тоді уявити, що його «жити по-новому» стане нашим «виживати»? Чи могли ми з вами уявити, що ваше «я закінчу війну за 2 тижні» стане нашим «Іловайськ і Дебальцеве»? Чи могли ми тоді уявити, що його «збагачення людей» стане збагаченням лише його людей? Чи могли ми з вами тоді уявити, що Революцією Гідності скористаються негідники?» – заявив Володимир Зеленський.

Він також назвав себе простою людиною, яка прийшла зламати систему, і що він є результатом помилок Петра Порошенка.

Володимир Зеленський заявив про «двох Порошенків», один з яких на всьому знається, проте з’являється тоді, коли працюють камери. А коли камери вимикаються, заявив Володимир Зеленський, з’являється «Петро другий», який «передає привіти у Москву», робить «Роттердам+», відкриває магазини «Рошен», збільшує свої статки.

Його виступ супроводили гучні вигуки «Ганьба!», крики та свист.

Читайте також: Журналісти сфотографували шпаргалку Зеленського під час дебатів (фото)

Нагадаємо, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський». Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах.

Як повідомляли, ЦВК дозволила перенести початок дебатів між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. Згідно з рішенням, початок дебатів між кандидатами в Президенти перенесли з 20:00 на 21:00 у п’ятницю.

Петро Порошенко та Володимир Зеленський під час дебатів на «Олімпійському» відповідатимуть на три питання кожен. Вести дебати будуть журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк.

Нагадаємо, у Зеленського відмовились від дебатів на Олімпійському серед глядачів.

Читайте більше новин на тему: дебатиLoading...
Loading...
Loading...