Новини » Політика 19 квітня, 2019, 19:16
«Нарешті ми зустрілись», – Порошенко розпочав свій виступ під час дебатів
ZIK
ZIK

Нарешті вперше за три місяці ми зустрілись на одній сцені!

Нарешті ми змогли зібрати на дебати через три довгі тижні, поки команда опонента – Володимира Зеленського – наважиться з’явитися перед українським народом.

Такими словами під час дебатів на НСК «Олімпійський» розпочав свій виступ  кандидат на пост Президента України й чинний керівник держави Петро Порошенко.

Трансляцію із НСК «Олімпійський» веде телеканал ZIK.

Президент нагадав, що пан Зеленський ховається від журналістів, опонента та українського народу, і наголосив, що право українського народу – знати, що збирається робити кандидат у президенти воюючої країни, а не члени його штабу, консультанти чи радники. Петро Порошенко наголосив, що для українського народу важливо знати, як перемагати ворога, а не розповсюджувати російські фейки.

Президент України наголосив, що нині країна перебуває перед зовнішніми викликами, які вимагають мужності та сили, міжнародного досвіду.

«Як кандидат у Президенти збирається утримувати міжнародну коаліцію, яку ми крок за кроком будували 5 років?» – поцікавився Президент.

Нагадаємо, Володимир Зеленський під вигуки «Ганьба» розпочав свій виступ на «Олімпійському». Читайте більше тут:

Команди двох кандидатів на президентський пост зустрілися на НСК «Олімпійський» на одній сцені – Петро Порошенко вирушив до сцени, де його зустрів Володимир Зеленський.

16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський». Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах.

Як повідомляли, ЦВК дозволила перенести початок дебатів між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. Згідно з рішенням, початок дебатів між кандидатами в Президенти перенесли з 20:00 на 21:00 у п’ятницю.

Петро Порошенко та Володимир Зеленський під час дебатів на «Олімпійському» відповідатимуть на три питання кожен. Вести дебати будуть журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк.

Нагадаємо, у Зеленського відмовились від дебатів на «Олімпійському» серед глядачів.

Під вигуки «Ганьба» Зеленський розпочав свій виступ на «Олімпійському».

Під час дебатів на Олімпійському стадіоні кандидат в Президенти Володимир Зеленський зізнався, що голосував в 2014 році за Порошенка.

Читайте більше новин на тему: дебати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 17:30 :51