Новини » Політика 19 квітня, 2019, 9:35
На сайті Президента з’явилася петиція Про перенесення другого туру виборів, – документ
Вибори в Україні. Фото: EPA/DAREK DELMANOWICZ
Вибори в Україні. Фото: EPA/DAREK DELMANOWICZ

17 квітня на офіційній Інтернет сторінці Президента України, як того вимагає законодавство, з’явилася електронна петиція «Про перенесення дати проведення другого туру Президента України». У ній пропонують перенести вибори на 21 липня, а за цей час провести розслідування щодо фінансування Зеленського спецслужбами Росії, міжнародний аудит «Укроборонпрому», а також модернізувати виборче законодавство.

Про це йдеться у тексті петиції.

«Україна виявилася не готовою до проведення виборів президента України в умовах гібридної війни з Росією, ані в законодавчому полі, ані з боку інформаційної безпеки, ані з боку дотримання кандидатами демократичних політичних засад.

Тому ми, народ України, якому не байдужа доля нашої країни, звертаємося до вас з проханням:

  1. Перенести дату другого тура виборів Президента України з 21.04.2019р. до 21.07.2019р. для того, щоб привести законодаство щодо виборів Президента до сучасних вимог.
  2. Дати наказ правоохоронним органам перевірити та оприлюднити інформацію, викладену на сайті «Миротворець» про фінансування кандидата в президенти України Зеленського В. А. спецслужбами Росії, тому що, якщо це правда – це загрожує національній безпеці України і кандидат в Президенти є зрадником України.
  3. Дати наказ правоохоронним органам перевірити та оприлюднити інформацію про фінансування, а також скритне афілювання своїх інтересів через кандидата в президенти Зеленського В.А. Коломойським І.В.
  4. Провести міжнародний аудит ДК «Укроборонпрому» і оприлюднити результати до 21.07.2019р.
  5. Подати в Верховну Раду законопроект «Про вибори президента України» де прописати обов’язковість проведення дебатів перед другим туром виборів Президента, а також відповідальність, якщо кандидат відмовляється від участі в дебатах – зняття його кандидатури з виборчих перегонів. Також прописати обов’язковість тесту на наркозалежність та алкозалежність в міжнародній антидопінговій лабораторії для всіх кандидатів в Президенти. Також прописати обов’язковість представлення своєї передвиборчої програми з відповідальністю за невиконання цього пункту – зняття кандидату з виборчих перегонів. Також прописати відповідальність Президента України за невиконання взятих на себе зобов’язань – це можливість розпочинання процедури імпічменту Президенту, якщо не буде доведено, що Президент не виконав свої зобов’язання через саботування Верховною Радою своїх законотворчих функцій.
  6. Подати в Верховну Раду України закон «Про імпічмент Президента» з урахуванням гібридної агресії Росії і дотриманням вимог щодо національної безпеки.

У разі невиконання нашого звернення, залишаємо за собою право відстоювати свої права на мирних, безстрокових акціях протесту».

Ініціатором подання петиції є Тетяна Севрюк. Петицію було подано 17 квітня і термін збору підписів становить 90 днів. На даний момент петицію підписали більше 3 тисяч осіб.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:50 :16