Новини » Регіони 19 квітня, 2019, 16:51
На Прикарпатті запрацював інклюзивно-ресурсний центр

На Прикарпатті у Богородчанах відбулося урочисте відкриття «Інклюзивно-ресурсного центру». У ньому здобуватимуть дошкільну та загальну середню освіту діти з особливими освітніми потребами віком від 2-18 років.

Про це сьогодні, 19 квітня, повідомив власкор IA ZIK.

Головною метою створення Інклюзивно-ресурсного центру є забезпечення рівних можливостей на здобуття дошкільної та середньої освіти усім дітям.

Центр оснащений відповідними засобами, зокрема, предметно-ігровим і розвивально-корекційним обладнанням. Належну допомогу в закладі зможуть отримувати не тільки діти та їхні батьки, а й педагоги, адже багато дітей із особливими освітніми потребами відвідують загальноосвітні навчальні заклади.

У ІРЦ працюватимуть практичний психолог, вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, та вчитель-реабілітолог, котрі допомагатимуть дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Основними завданнями ІРЦ залишаються комплексна оцінка дітей з особливими освітніми потребами, розробка рекомендацій щодо програми навчання та надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими потребами.

Центр працює у приміщенні Богородчанського міжшкільного навчального виробничого комбінату.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 00:54 :55