live
Новини » Політика 189

На НСК «Олімпійський» буде відбування номера, а не дебати, – Яковлєв

ZIK
загрузка...
загрузка...

Українці, які сьогодні дивитимуться дебати з НСК «Олімпійського», можуть розслабитися і дивитися їх, як шоу. Тому що мова буде йти не про змістовний напрямок політики, а скоріше триватиме відбування номера певних осіб. Адже, певною мірою, відбуватиметься селебритизація політики серед відомих артистів.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK сказав директор школи політичної аналітики НАУКМА Максим Яковлєв.

«Я сьогодні збираюсь бути на дебатах, які заплановані на «Суспільному телебаченні. Адже це саме той формат, який передбачає змістовну розмову про вектори політики», – сказав Яковлєв.

Але, за його словами, оскільки виглядає на те, що формат дебатів спочатку буде стадіонний – це свідчить про певну зірковість для політиків.

«Там, де є сцена та артисти з обох боків, ведення в такій атмосфері дискусії – називається селебритизація політики або селебриті в політиці. І цей формат за визначенням не передбачає розмов на серйозні теми або, принаймні, у ньому вони відбуваються важкувато», – зазначив він.  

Він також наголосив, що у такому форматі дуже важко вести змістовну розмову. Тому можна очікувати на шоу.

«Зрозуміло, що було наполягання одного з кандидатів на проведенні дебатів і намагання іншого кандидата усіляко уникнути їх чи зробити дебати у розважальному форматі – шоу. Тому формат серйозної розмови за змістовним напрямом політики на стадіоні є малоймовірним, бо, щонайменше, він є незручний. Тому можна очікувати на не менш цікаве шоу», – прокоментував Яковлєв.

І тому це приверне увагу чималої кількості людей, зокрема, закордоном. Звісно, що і країна-агресор не зможе оминути такої події.

«Навіть, головний редактор «Ехо Москви» Олексій Венедіктов писав, що дуже терміново шукає синхроністів-перекладачів, щоб можна було з української на російську перекладати і слухати ці дебати. Тому ми можемо розслабитися і дивитися це, як шоу. Тому що буде йти мова не про змістовний напрямок політики, а скоріше про те, аби певним людям відбути номер», – додав він.

До слова, пропуск на НСК «Олімпійський», де 19 квітня відбудуться дебати кандидатів у президенти, розпочнеться о 16:00, з собою треба мати документи і бути готовим до перевірки речей.

Категорично заборонено приносити на захід: фотоапарат, камеру, зброю, вогненебезпечні засоби, наркотичні засоби, алкогольні напої, воду та інші напої, домашніх тварин. А також є прохання не приходити з дітьми.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Loading...
Loading...
Loading...