Новини » Світ 19 квітня, 2019, 17:47
МЗС Росії: НАТО «демонізує» нашу військову активність у Чорному морі
Російський військовий корабель в Севастополі, анексований Крим. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Російський військовий корабель в Севастополі, анексований Крим. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Заступник глави МЗС РФ Александр Грушко заявив, що НАТО «демонізує військову активність» Росії у Чорному морі і насправді «там нічого не змінилося».

Як повідомляє Європейська правда, про це він розповів в інтерв’ю російському агентству ТАСС.

«Як 200 років стояв там Чорноморський флот, так і стояв, в тому числі і в період, коли Крим був українським. Флот – це не тільки кораблі, надводні та підводні, це і морська піхота, і берегова оборона, і дуже сильний повітряний компонент. У цьому сенсі якість нашої військової присутності в Чорному морі ніяк не змінилася», – сказав Грушко.

За його словами, водночас Росія здійснює модернізацію своїх сил і засобів з урахуванням того, що і «натівська інфраструктура наближається до наших берегів».

«Але всі ці наші посилення абсолютно адекватні і пропорційні реальним потребам в плані зміцнення безпеки», – додав він.

Грушко зазначив, що найбільш серйозною проблемою з точки зору безпеки РФ вважає «спроби неприбрежних країн активізувати свою присутність».

«Ми фіксуємо збільшення кількості польотів розвідувальних операцій, спостерігаємо зростання повітряної активності в цьому регіоні. На все це ми будемо реагувати згідно з нашими уявленнями про те, що потрібно зробити для того, аби надійно забезпечити наші інтереси оборони і безпеки», – додав заступник глави МЗС РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 04:23 :37