Новини » Політика 19 квітня, 2019, 9:25
Мирослава Барчук: Чомусь ніхто не нагадав Зеленському, що справжні дебати – на Суспільному

Дмитро Гордон публічно закликав Володимира Зеленського відмовитись від «дебатів» на НСК «Олімпійський» з міркувань безпеки, при цьому ані він, ані інші журналісти не нагадали, що саме Зеленський запропонував цю ідею і що справжні і безпечні для всіх учасників Національні дебати закон передбачає на Суспільному мовнику.

Про це у Фейсбуці написала журналістка Мирослава Барчук.

«Дмитро Гордон публічно закликає Володимира Зеленського відмовитись від «дебатів» на НСК «Олімпійський» з міркувань безпеки, бо насправді «ніякі силовики не можуть гарантувати, що нічого не станеться». «Ви хотітє, чтоби вас подорвалі, Владімір?»

Зеленський робить вигляд, що він змушений іти на ризик, «люди ж хочуть почути дебати». Складається враження, що хтось, якийсь злодєй змусив Зеленського іти на стадіон, наражати себе і глядачів на ризик.

Жоден з присутніх журналістів, ведучих не нагадує, що саме він, Зеленський, ініціював весь цей треш зі стадіоном.

Ніхто не запитує про справжні і безпечні для всіх учасників Національні дебати на Суспільному мовнику. Дебати, що передбачені Законом про вибори президента і постановою ЦВК. Бо те, що буде завтра на стадіоні, це агітаційна акція, а не «дебати». І про це заявляла ЦВК», – написала М.Барчук.

Як повідомлялося, 18 квітня кандидат Зеленський взяв участь у передачі на телеканалі Коломойського «1+1», де представив свою команду.

Читайте більше новин на тему: дебати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 06:16 :53