Мав би спрацювати якийсь запобіжник проти «Сала Україні!»
Оксана Думанська
письменниця, перекладач

Не сприйміть за панічний настрій – це всього лиш приватні висновки, які, певно, не мають сенсу, бо ті, кого вони стосуються, уже визначилися: вони сторонні, унезалежнені від битви чоловіцтва зі звірством, їхнє сумління чисте, як дитяча сльоза під час ревної молитви.

Так виглядає, що історію новітньої України напише науковець в екзилі, бо тут вона буде винесена за дужки. Безумовна форма скасування усього, до чого ми дійшли за ці кілька років. Винести за дужки – і більше не вносити. Навіщо?! Кому це потрібно?! Мав би спрацювати якийсь запобіжник проти «Сала Україні!», та, як виявилося, велика частина не свідома нашої нинішньої національної ганьби.

Якщо для якоїсь частки суспільства найбільшою трагедією життя стали високі тарифи, то вже для того невеликого сегменту політиків і політиканів, які усвідомлюють загрозу і зубожіння, і вторгнення «мишебратьєв» по всьому кордону, і реванш молодого крила регіоналів (ні, вони своїх стАрців не кликатимуть – самі впораються), мав би спрацювати якийсь запобіжник, щоб от хоч зараз – сього дня – стати по один бік з президентом. Стати, щоб встояла Україна як держава. А потім посприяйте тому, щоб закони заборонили політичні ігрища художній самодіяльності, щоб претендент не уникав ні журналістів, ні дебатів, ні виборців, щоб не ховався за «каманду», бо, як бачимо, вона буває ситуативною й тимчасовою. І щоб він стояв на позиціях української державності.

Це з позицій століть ми можемо потрактовувати літописців гіпотетично, а теперішні технології фіксують все, до найменшої деталі, і навіть якщо заборонять інтернет-мережі, то все одно хтось та збереже оте мовчання ягнят в березні 2019-го, коли доходив свого апогею шабаш антиукраїнських сил – і внутрішніх, і зовнішніх.

Політики, згрупуйтеся на один день, а потім гуртуйтеся на вибори, бо коли програємо 21-го, то й ви не виграєте. Яке було гасло у Леоніда Данилича? Виграю я – виграють всі. Щоправда, наші дотепники в останнє слово додали ще одну літеру...

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 06:36 :12