Новини » Політика 19 квітня, 2019, 15:50
Лещенко і Харебін зникли: Політолог висловив сумніви щодо майбутнього експертів Зеленського
ZIK
ZIK

Вчора у програмі «Право на владу» Володимир Зеленський так і не представив свою команду. Він привів експертів, які, за його словами, у разі перемоги на виборах, ввійдуть в Адміністрацію Президента, однак при цьому заявив, що хоче знизити роль цієї структури. Натомість громадськість так і не почула, хто очолить міністерства оборони та закордонних справ.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив голова Центру «Ейдос», політолог Віктор Таран.  

 «Один із кандидатів стабільно ховається від дебатів. Тільки-но він виходить на будь-яку публічну площину і щось починає говорити, одразу звучать дуже цікаві ляпи або контраверсійна інформація, яка викликає занепокоєння у суспільства», – зазначив Таран.

Він розповів: тут йдеться про спеціальну технологію – «кандидат-дзеркало», або «кандидат-чорний ящик». Він нічого не говорить, а виборці самі формують образ, вкладаючи свої надії чи переживання. До того ж вчорашній виступ у програмі «Право на владу», де Зеленський, начебто, представляв свою команду нічого не прояснив.

«Це було не представлення команди, він сказав, що в нього є експерти, які працюють у різних галузях», – зауважив Таран.

За словами Зеленського, ці люди підуть із ним в Адміністрацію Президента, у разі перемоги на виборах. Натомість, на думку Тарана, було так і не озвучено, кого кандидат збирається призначати очільниками міністерств, на які безпосередньо впливатиме – зовнішню політику та безпеку.

«Я цього не побачив, однак це ключове», – підкреслив експерт.

Водночас політолог Андрій Кислинський додав: Зеленський сам сказав, що хоче знизити роль Адміністрації Президента, тож команда, яку він представив, мало на що впливатиме.

«Тоді це взагалі просто люди другорядної політичної ролі – другого і третього ешелонів», – зауважив Кислинський.

У свою чергу, Таран наголосив: Зеленський зазначав, що хоче ухвалення закону, який би обмежував повноваження АП і йому потрібно ще багато радників.

«До того ж він казав, що до них приходять різні люди, радяться, а по факту, буде видно, хто із них залишиться. До речі, зникли Лещенко і Харебін. Перед цим він заявляв, що Харебін є з ними, як і Лещенко, який ходив з ним на ефіри та зустрічі. Де гарантія, що радники, які пройшли далі, справді щось робитимуть?», – зауважив Таран.

Тож він підкреслив: вчора усім продемонстрували «черговий симулякр» радників.

«На що вони пливатимуть, що робитимуть? Я не побачив ключового – міністрів оборони, закордонних справ, хто буде в СБУ, Генпрокуратурі та Нацбанку», – зазначив політолог.

«Те, що Зеленський показав цих людей, абсолютно ні до чого їх не зобов’язує», – додав Кислинський.

Як повідомлялось, вчора, в ефірі проекту «Право на владу» кандидат у президенти Володимир Зеленський представив свою команду експертів, які, за його словами, ввійдуть у президентську адміністрацію у разі перемоги шоумена на виборах.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 06:06 :31