Новини » Політика 19 квітня, 2019, 4:30
Контракту Зеленського з лобістами у США поки немає, але усні домовленості є, - документ
Зеленський
Зеленський

Американська компанія Signal Group Consulting LLC, яка надає лобістські послуги у США, у процесі укладання контракту з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським.

У ньому йдеться про організацію урядових та експертних зустрічей у США та підвищення авторитету шоумена, зазначається у реєстраційній заяві від 12 квітня 2019 року на урядовому сайті FARA.gov, де згідно із законом про реєстрацію іноземних агентів, повинні реєструватися всі лобісти, які працюють в інтересах закордонних замовників, повідомляє Укрінформ.

«Контракт перебуває у процесі схвалення. Щойно він вступить у дію, Signal Group Consulting LLC видозмінить частину B та надасть ухвалений контракт. Оплата: $60 тисяч», – йдеться у документі.

Водночас у секції вибору типу співпраці зазначено, що договір про розуміння між компанією, що реєструється, та закордонним керівником (замовником) не є результатом ані письмового договору, ані згоди у листуванні. Таким чином, йдеться лише про усну домовленість. У графі замовника зазначено: «Володимир Зеленський – Слуга Народу, на замовлення Маркуса Коена». 

У заявці також йдеться про спектр послуг, які компанія планує надати замовнику. До них входять «організація програми зустрічей для зв’язків з громадськістю та урядових зв’язків», «представлення закордонного замовника та його команди американській пресі», «сприяння організації інтерв’ю та зустрічей з експертними колами», «надання стратегічних порад щодо американських ЗМІ та урядових відносин». 

У графі «мета замовника» зазначено: «Підвищити авторитет Володимира Зеленського – Слуги Народу».

Раніше повідомлялося, що команда Зеленського найняла лобістську фірму Signal Group Consulting з Вашингтону, аби покращити свій міжнародний імідж та організувати зустрічі членів свого штабу з чиновниками в США. Підтвердження цього журналісти отримали від представника фірми Джона Проктера.

У штабі Зеленського заперечили цю інформацію, повідомивши, що не залучали ніяких лобістських компаній у США і не мають контракту з компанією «Сигнал Груп». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:15 :05