Новини » Політика 19 квітня, 2019, 14:56 блоги
Кандидат-відеоролик та відморожена нація, яка з гиканням і улюлюканням завзято біжить до прірви
Зоя Казанжи
журналістка, письменниця, радник із комунікацій в агенції E'COMM

Я помилялась. Я беру свої слова назад. Нашим президентом може стати не голограма, не набір пікселів, не табуретка. Нашим президентом може стати – ВІДЕОРОЛИК.

Жодна людина з числа українських інтелектуалів НЕ підтримала цей лютий треш, який називається «ймовірний кандидат в президенти України». ЖОДНА!

На жаль, розумних і думаючих менше. Так було завжди.

От згадайте, як у нас виник президент Янукович. Чому із всіх регіоналів, з’явився саме він?! Чому його так активно підтримувала Росія і її ідеологи – політтехнологи? Невже серед регіоналів не було жодного притомного, розумного, не карикатурного персонажу? Той же Тігіпко, наприклад. Але ні, нам втюхали тупого, неосвіченого, смішного, двічі судимого Януковича.

А про що можна розмовляти з країною, де президентом Янукович?! Подивіться на їхнього президента – хіба можуть нормальні люди вибрати такого?!

Тепер нам втюхують Зеленського. І натовп, гикаючи і улюлюкаючи, біжить до прірви. Ну справді, серед 39 кандидатів немає ж жодного, хто міг би стати противагою діючому президенту, правда? Всі – ніякі, не такі. Всі – крадуть і брешуть, нічого не розуміють в управлінні державою, всі мають поганий бекграунд. І лише один святий – Зеленський.

Як можна ставитися до країни, яка вибирає президентом ВІДЕОРОЛИК? Правильно – відморожена нація з відсутністю інстинкта самозбереження. Нація, яка з гиканням і улюлюканням завзято біжить до прірви. В неділю можемо або зупинитися, або почати падати. Там, на дні, теж є життя. Навряд чи воно вам сподобається. Але якщо не доходить через мозок, має дійти через дно.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 11:09 :38