Новини » Політика 19 квітня, 2019, 12:57
Дебати із зірками та фан-зоною викликають сумніви щодо змістовності дискусії, – Щербина
ZIK
ZIK

Весь цей час Володимир Зеленський уникав не дебатів, а будь-яких обіцянок. Стратегія кандидата будувалась навколо розмов про речі, які подобаються всім. Водночас, вчорашнє представлення команди, куди увійшли і досить медійні особистості, додала балів кандидату.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

Він зазначив: протягом всієї передвиборчої кампанії Володимир Зеленський свідомо уникав будь-яких обіцянок, а не змістовної дискусії.

«У мене склалось враження, що Зеленський готовий до дебатів. Можливо, він ще не розбирається у всьому та не знає подробиць у різних галузях, однак готовий до самої дискусії. Тому, думаю, що вся стратегія будувалась навколо уникнення обіцянок і на розмовах про речі, які подобаються всім. Тобто, максимальне розширення своєї електоральної ніші», – вважає Щербина.

Натомість, з огляду на структуру електорату Зеленського, конкретика викликатиме певні сумніви в його прихильників.

«Однак, буду дуже здивований, якщо сьогодні побачимо змістовну дискусію. Хоча б з огляду на те, що вся ця історія, наскільки розумію, відбуватиметься протягом однієї години, саме місце, сценарій із виступами зірок, двома сценами та фан-зоною, більше схожа на концерт, ніж на змістовну дискусію», – підкреслив редактор «РБК-Україна».

Тому, швидше за все, сьогодні замість дебатів із змістовною дискусією, країна побачить чергове політичне шоу.       

Водночас, він прокоментував і представлення команди Зеленського.

«Наразі вона говорить ні про що. Я не дуже розумію, які посади займуть ці люди. Єдине, про, що сказав Зеленський – усі вони працюватимуть в Адміністрації Президента. Вчора я чув загальні речі і побачив людей, частину із яких знаю, а частину – ні. Наразі мені важко оцінити якість цієї команди і хто там чим буде займатись, безпосередньо, на посадах в Адміністрації чи в уряді», – зазначив Щербина.

Однак, на його думку, представлення команди технологічно додало підтримки кандидату. Наприклад, лікарю Євгену Комаровському, який за словами Зеленського, займатиметься медичною сферою, довіряють багато громадян.

«Треба зазначити, що зараз я не оцінюю професійні якості цієї команди та позиції людей, які до неї входять. З технологічно медійної точки зору, пан Комаровський має свою мільйонну аудиторію людей, які йому довіряють, його слухають. Це дуже вдалий крок для того, щоб зафіксувати свою аудиторію», – вважає експерт.

Він переконаний: аудиторії Комаровського та Зеленського перетинаються, однак за допомогою цього медійного лікаря можна ще більше підняти довіру до слів шоумена.

Як повідомлялось, вчора, в ефірі проекту «Право на владу» кандидат у президенти Володимир Зеленський представив свою команду експертів, які, за його словами, ввійдуть у президентську адміністрацію, у разі перемоги шоумена на виборах.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 12:23 :25