Новини » Політика 19 квітня, 2019, 23:30
Через слова Зеленського про «повстанців» на Донбасі Іван Малкович застеріг про небезпеку
ZIK
ZIK

Якщо в нас у Міністерстві оборони буде багато проросійських людей, то де гарантія, що за плечима недосвідченої команди вони не вивезуть із танкового заводу устаткування? Це може бути остаточний кінець української держави. Це велика небезпека!

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив письменник і видавець Іван Малкович.

Іван Малкович зізнався, що він до останнього сподівався, що сьогодні справді відбудуться дебати кандидатів у президенти. Однак дебатів українці не побачили, вони отримали чергове шоу. Також Іван Малкович вважає, що ні одному, ні другому політику дебати не додали якихось додаткових рейтингів.

Водночас Малкович наголосив, що за останні 5 років Україна піднялася і заявила про себе на увесь світ.

«Нас так лякають, що наша влада краде, але в той же час ми й не помічаємо, що в нас крадуть Україну. Ми одна з найчисельніших слов’янських націй, яка вчасно не змогла створити свою державу. І ми завжди терпіли найстрашніші звірства від ворогів, але ніколи нічого не пробачали своїм. Ми хотіли, щоби Порошенко «прищемив» олігархів. Він почув це, наступив на хвіст одному з них, і на нього полилися тонни лайна. Це все скидається на гібридну спецоперацію», – сказав Малкович.

Він підкреслив, що в 2018 році в Україні було видано найбільшу кількість книжок за часи незалежності, майже щотижня в Україні відбувається прем’єра українського фільму, з’явилося багато української музики, створено Інститут української книги та Фонд культури, проведена декомунізація. Однак українці, як зауважив Малкович, цього не бачать.

«Вони на біле кажуть чорне. Порошенко прийняв армію обеззброєну, а здає з крилатими ракетами. Але такий Порошенко нікому не потрібен! Його треба міняти…», – дивується письменник.

Водночас Іван Малкович застеріг, що саме через таку позицію українці можуть втратити українську державу.

«У мене єдиний є страх. От ми сьогодні почули цю обмовку про «повстанців Л/ДНР». У нас я ніколи не чув такого словосполучення. Зрозуміло, що воно якесь зовсім московське. А якщо в нас у Міністерстві оборони буде багато проросійських людей, то де гарантія, що за плечима недосвідченої команди московські люди не вивезуть з танкового заводу устаткування? Це може бути остаточний кінець української держави. Це велика небезпека», – наголосив він.

Нагадаємо, під час свого виступу на передвиборчих дебатах кандидат у Президенти України Володимир Зеленський назвав бойовиків Л/ДНР «повстанцями».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 01:04 :02