Новини » Події 18 квітня, 2019, 13:51
ЗМІ оприлюднили подробиці випробувань в Україні ракетного комплексу «Нептун»
Ракетний комплекс «Нептун». Фото: president.gov.ua
Ракетний комплекс «Нептун». Фото: president.gov.ua

До початку випробувань ракетного комплексу «Нептун» всі дослідні зразки машин для його перевезення пройшли багатокілометрові марші, подолавши до 2 тисяч кілометрів.

Про це повідомляє Апостроф, посилаючись на власні джерела.

Зазначається, що автомобілі створені на базі вітчизняних КрАЗ. Платформи показали високу функціональність, після чого їх направили на льотні випробування «Нептуна». Зараз їх повернули розробнику – харківському підприємству «Машгідропривід» для продовження дослідно-конструкторських робіт. Після проведення випробувань фахівці вирішать, чи придатні вони до державних випробувань всього ракетного комплексу. Як відомо, крилату ракету «Нептун» створило київське КБ «Луч». Крім самої ракети, до комплексу входять самохідна пускова установка, транспортно-заряджальна машина, а також транспортна машина. Раніше в Одеській області пройшли успішні завершальні випробування крилатої ракети «Нептун» в умовах протидії РФ засобами радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Нагадаємо, 5 квітня, на полігоні в Одеській області відбулися успішні випробування нової крилатої ракети «Нептун», яка здатна вести вогонь по морських цілях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 06:29 :16