ZIK не має стосунку до поширення фейкових відео конфлікту Барни та Юраша

8 квітня на території студії телеканалу ZIK, що розташовується у приміщенні Жовтневого палацу, сталася суперечка між народним депутатом, членом фракції БПП, Олегом Барною та представником команди Зеленського Святославом Юрашем. Відео цього конфлікту, який зафіксувала камера спостереження, ZIK згодом оприлюднив на YouTube та офіційній сторінці телеканалу у Facebook. Як результат, рукоприкладство у приміщенні телеканалу набуло широкого медійного розголосу та суспільного резонансу.

Нагадаємо, того вечора після завершення програми «Гра Z вогнем» гість ефіру Святослав Юраш рушив коридорами телеканалу до гримерки. Там його перестрів Олег Барна, який після словесної перепалки ухопив представника Зе!команди за сорочку і кілька разів його стусонув. У конфлікт втрутилася охорона телеканалу ZIK, яка спочатку розборонила його учасників, а потім вивела нардепа із приміщення.

Разом з тим, згодом в Інтернеті, зокрема у соціальній мережі Facebook, почали активно ширитися відеоролики, на яких начебто є аудіо розмови між Олегом Барною та Святославом Юрашем. Нижче – один з них.

 

У зв’язку з цим, телеканал ZIK офіційно заявляє, що подібні відеоролики є змонтованими та абсолютно фейковими. Оригінальне відео конфлікту між нардепом Олегом Барною та активістом Святославом Юрашем не містить звуку, оскільки технічні можливості камер відеоспостереження, а саме IP-відеокамер Tecsar IPD-M20-V20-poe, встановлених у студії телеканалу ZIK, обмежені записом відео без аудіо.

<nbsp;>
;>

Нагадаємо, у коментарі ZIKу нардеп Олег Барна пояснив, що напав на Святослава Юраша через те, що його обурили заяви представника команди Зеленського на адресу української армії, висловлені ним в ефірі «Гри Z вогнем».

У свою чергу, Святослав Юраш запевнив, що не ображав українську армію, та заявив, що не звертатиметься до правоохоронних органів через напад нардепа.

Loading...