ZIK готує телемарафон «ДЕНЬ ВИБОРІВ-2019»

У неділю, 21 квітня, разом з усією країною телеканал ZIK стежитиме за перебігом другого туру президентських виборів.

У день другого туру виборів Президента України, в неділю, 21 квітня, телеканал ZIK працюватиме в посиленому режимі.

Виборчий телемарафон стартує о 14:00 і триватиме до 02:00 ночі. Склад ведучих марафону збільшився – ефір модеруватимуть Павло Кругляковський, Лейла Мамедова, Богдан Машай, Вікторія Попович, а також Олексій Бурлаков, Андріана Кучер та Денис Зепсен.

Паралельно основні події перебігу голосування для глядачів висвітлюватиме новинна студія «Перші про головне», яка цього дня розпочне мовлення з 10:00.

Протягом телемарафону в студії ZIKу працюватиме одразу два майданчики. На одному виступатимуть запрошені гості, інший – повідомлятиме про дані екзитполів.

«Перший тур виборів показав, що наші глядачі цінують якісний контент, професійну аналітику та оперативну подачу інформації. Марафон 31 березня подивилася велика кількість людей, тому готуємо багато цікавого і на другий тур голосування 21 квітня», – розповідає шеф-редактор інформаційно-аналітичного департаменту телеканалу ZIK Вікторія Майданик.

Окрім цього, під час ефіру прямі ввімкнення журналісти ZIKу робитимуть з прифронтових регіонів, штабів кандидатів та Центральної виборчої комісії. Триматимуть руку на пульсі президентських виборів ZIKівці й на великих виборчих точках – в Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Краматорську.

Нагадаємо, у першому турі виборчих перегонів телеканал ZIK також проводив 8-годинний телемарафон, який тривав з 19:00 до 03:00 ранку.

У середині березня на ZIKу стартував новий телевізійний сезон, в якому глядачі побачать прем’єрний проект кримінальних розслідувань «Логіка злочину», а також просвітницький проект у форматі лекторію, що охоплюватиме безліч цікавих тем – від медицини до hi-tech.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Loading...