Новини » Політика 18 квітня, 2019, 13:27
Зеленський ухиляється від дебатів усіма способами, – продюсерка Суспільного
Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Кандидат у президенти Володимир Зеленський ухиляється від дебатів усіма способами.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала виконавчий продюсер у UA: Суспільне мовлення Олександра Очман.

Подаємо її пост у повному обсязі:

«Можливо, я пишу не за адресою, тому що 90% мого кола однієї і тієї ж думки. Але писати треба.

Я розумію тих, хто не любить Порошенка, і не треба взагалі Президентів любити – любіть бабусю.

Я готова зрозуміти навіть тих, хто його ненавидить, – є речі, з якими не можна миритися у жодному разі, і є речі, які тригером особисто для вас.

І я розумію людей, у яких нічого не змінилося за п’ять років – ну, не знадобився безвіз, не стикалися зі шкідливими мракобісними попами, не відчули на собі результати децентралізації і те невелике, але впевнене економічне зростання, яке є фактом.

І так, ви хочете змін – це дуже добре.

Але, будь ласка, не вибирайте фантик без цукерки. Будь ласка, не віддавайте свій голос порожнечі! Ви ризикуєте всім, що у нас вже є, заради мрії про зміни, які будуть не в кращу сторону. Тому що в кращу без ясного курсу не буває. Кандидатур на посади, на які призначає Президент, немає. Через пару-трійку тижнів може змінитися, наприклад, міністр оборони у воюючій країні, і ми не знаємо на кого. Порожнеча.

Кампанія Зеленського четвертий місяць продає тільки шоу, в якому немає інформації і, до речі, ніяких «нових облич». Продає технологіями звичайного інтернет-магазину. Як кросівки, тільки президента. Але якщо в разі нав’язаних рекламою поганих кросівок їх можна повернути або викинути після пари виходів, то некомпетентний президент із олігархом Коломойським за спиною і десятком нечистоплотних радників на вусі здатний зруйнувати ваше життя. У нас занадто слабкі інституції, щоб у таке грати.

Подивіться уважно відео з ним – тільки не в Інстаграмі, а в пресі. Навіть у лояльній до нього пресі, на «1+1».

Зеленський нам навіть нічого не обіцяв. Не відповів спокійно і грамотно ні на одне питання з приводу державного управління. А коли намагався зіграти з позиції сили – відразу кинув всю країну. Ще не президент, а вже кинув! Він ухиляється від дебатів усіма способами. Я знаю, про що говорю – я одна з тих, хто займається їх організацією.

Ви вірите йому поки він мовчить, ви вкладаєте в це мовчання свої смисли і уявляєте кожен свої «зміни». І саме тому команда не випускає його ні на один реальний діалог.

Тому він оточений охороною, яка фізично відтісняє журналістів, суне його в машини друзів Коломойського і відвозить.

Тому його виступи – строго за сценарієм, нічого зайвого.

Тому в штабі призначені особи, які відповідають на всі питання до майбутнього президента з різних тем, аби не він.

Тому Вова перебиває і кидає трубку в прямому ефірі. По-іншому не можна.

Надзавдання штабістів Зеленського – не дати вам дізнатися про нього нічого до 21 квітня. Але так вийшло, що той, хто має вуха, почув – дуже тривожне і неприємне.

Наше надзавдання – захистити свої інтереси, економічні, правові, історичні, цивільні, а не проголосувати на авось. Такий «вибір» на авось – демонстративний суїцид. У нас немає кандидата «Непорошенко» – є кандидат Зеленський, у якого немає ніяких переваг.

Не ведіться на те, що деякі політики перевзуваються на бігу і підтримують Зеленського – вони хочуть свої посади, свої вигоди, а вам від цього не дістанеться нічого.

Будь ласка, прийдіть на дільниці і проголосуйте за реальність, навіть якщо доведеться наступати на горло своїй особистій ненависті. Тому що казок не буває, і різко добре за п’ять років не буває теж. Але ми зараз на правильному шляху – будь ласка, не звертайте!»

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 01:08 :43