Новини » Київ 18 квітня, 2019, 16:37
За минулий рік завдяки внутрішньому аудиту вдалось повернути до бюджету Києва 175 млн грн, – КМДА
<nbsp;>

Завдяки внутрішньому аудиту, вдосконаленню системи управління та контролю КМДА у 2018 році вдалося заощадити та повернути до міського бюджету майже 174,9 млн грн.

Про це розповіла директор Департаменту внутрішнього контролю та аудиту КМДА Оксана Колтик, повідомляє прес-служба КМДА.

«Мета департаменту – вдосконалення системи управління та внутрішнього контролю КМДА. Відтак, фінансовий ефект від впровадження рекомендацій за 2018 рік склав 174,9 млн грн», – розповіла Оксана Колтик.

Вона зазначила, що досягти такого ефекту вдалося завдяки моніторингу тендерних процедур, експертизі кошторисів, перевірці обсягів та вартості виконаних будівельно-ремонтних робіт, поновлення фінансових ресурсів та відшкодування збитків за результатами внутрішніх аудитів.

Наприклад, у 2018 році всього було проведено 73 аудити, підсумки 45 із них були направлені до правоохоронних органів.

«На кінець 2018 року згідно з матеріалами аудитів Департаменту правоохоронці зареєстрували 122 кримінальних провадження. Є перші результати – 25 посадовим особам повідомлено про підозру, а 17 справ передано до суду», – наголосила Оксана Колтик.

Вона застерегла, що потрібно уникати таких ризиків, як делегування замовниками проведення експертизи виконавцям будівельно-ремонтних робіт, вибір експертної організації по принципу простоти проходження, відсутність перевірки цін експертними організаціями тощо.

Як повідомлялося, Київ удвічі покращив свої позиції у світовому рейтингу стартап-міст та посів 34-е місце.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 00:51 :39